м. Київ,
вул. Новомостицька 21-Б
Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб - Вс: У тел. режимі
ВікноПласт!
МЕНЮ
м. Київ,
вул. Новомостицька 21-Б
Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб - Вс: У тел. режимі
ВікноПласт!
МЕНЮ
Оформлення договору на покупку вікон і оплата
Ми подбали про те, щоб покупка вікон була для Вас максимально зручним і безпечним. У нас доступні всі необхідні способи оплати, а угода захищена договором.

Оплата за віконні конструкції та монтажні роботи здійснюється відповідно до договору купівлі-продажу. Партнери viknoplas.com.ua працюють з роздрібними замовниками-фізособами і юридичними особами.

Можливі форми оплати:

  • оплата готівкою в гривнях
  • безготівкова оплата на карту або розрахунковий рахунок в Приват24
  • безготівкова оплата на розрахунковий рахунок в касі банку
  • безготівкова оплата банківською картою через LiqPay

При оплаті готівкою, приватним замовникам необхідно внести передоплату у розмірі 70% від загальної суми договору до початку виготовлення вікон. Сума передоплати може обумовлюватися в індивідуальному порядку, але не може становити менше 50% від вартості замовлення. Залишок оплачується після доставки вікон і завершення монтажних робіт, під час підписання Акту виконаних робіт на об'єкті.

При безготівковій оплаті для приватних замовників фізичних осіб і юридичних осіб підписується двосторонній договір купівлі-продажу і виставляється рахунок-фактура. При безготівкових розрахунках необхідна оплата повної вартості віконних конструкцій, оплата монтажних робіт можлива після підписання Акту виконаних робіт.

Існує різноманітність можливостей покупки вікон в кредит (розстрочку) через ПриватБанк. В цьому випадку, оплата проводиться на розрахунковий рахунок коштами банку-кредитора, а з клієнтом підписується стандартний договір купівлі-продажу.
Порядок і терміни виготовлення замовлення
Строки виготовлення вікон

Терміни виготовлення, доставки та монтажу віконних конструкцій зазначаються в договорі.

Стандартні терміни для виготовлення віконних конструкцій становлять 10-12 робочих днів. Ці терміни обумовлені виконанням черги замовлень на виробництві. В осінньо-зимовий період стандартний термін виготовлення збільшується і становить 15-20 днів.
Термін виконання нестандартних замовлень (ламіновані вікна, не прямокутні вікна) складає зазвичай 25-30 робочих днів.

До розміщення замовлення менеджер відділу продажів зможе зорієнтувати Вас за датою виготовлення конкретно Вашого замовлення і вказати цей термін в договорі.